Kurumsal

slider image slider-image slider image

Alternatif Çözümler

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Hızlı ve Güvenilir İletişim Ağı

Bütün İsteklere Karşılık Verebilme

Yüksek Kalitede

Ekip Çalışması

Kurumsal

Yamanerler İnşaat Yönetim Kurulundan...

1970 'li yıllarda Ankara' da ticari hayata başlayan babamız Hayrettin YAMANER; güvenilir esnaflığıyla beğeni ve başarı kazanmıştır. Biz çocukları Yılmaz YAMANER ve Yakup YAMANER ' de onun yanında 1990 'lı yıllarda ticarete başlayıp babamızın çizgisinden hareket ederek ticaret hayatına atıldık.

 

2005 yılında inşaat sektörüne giren kendisine kalite , estetik ve güveni rehber edinen firmamız, başarılı projelere imza atmış, zaman teknoloji ve müşteri memnuniyetini öncelikli görerek, kaliteli yaşanılası ve nezih konutlar inşâ etmiştir.

 

Kurumsallaşma çalışmalarını 2008 yılında tamamlayan firmamız;YAMANERLER İNŞAAT EMLAK GIDA OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı ile siz değerli müşterilerimize inşaat sektöründe büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.


Firmamız inşâsını yaptığı her konutta çağın gereksinimlerini düşünerek; her inşâ ettiği mekanın bir öncekinden daha kaliteli ve modern olmasını ilke edinmiştir.

 

Saygılarımızla YAMANERLER İNŞAAT

Vizyon & Misyon

%100 Müşteri Memnuniyeti

  • Firmanın kalitesinden ödün vermeden inşaat sektörüne hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, sektörde kendisini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.


  • Firmamız, kalitesinden ödün vermeden ekip ruhu içinde, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet sunmak ve sektörde aranır olmak amacındadır.

Neden

Yamanerler İnşaat
  • Güvenilirlik 100%
  • Şeffaflık 100%
  • Kalite 100%
  • Müşteri Memnuniyeti 100%